10.05.2019 Сергій Зеленський привітав ансамбль «Україночка» з 25-річчям

10.05.2019 Сергій Зеленський привітав ансамбль «Україночка» з 25-річчям

Джерело: http://lozovarada.gov.ua/golovni-novini/sergij-zelenskij-privitav-ansambl-ukrajinochka-z-25-richchyam.html

25 років з дня заснування цього року відзначає фольклорний ансамбль «Україночка». З приводу ювілею у міському Палаці культури сьогодні, 10 травня, ансамбль приймав вітання від керівництва міста і району та помічника народного депутата України Анатолія Гіршфельда – Ольги Федченко. Від виконавчого комітету, міської ради та Управління культури пісенний колектив отримав відзнаку та сертифікат на десять тисяч гривень.

Ви приклад для наслідування лозівській молоді. Талановиті, дружні, згуртовані, — відзначив міський голова Сергій Зеленський, звертаючись до ювілярів. — Я бажаю вашому, ще молодому колективу, нових творчих злетів і досягнень, міцного здоров’я, миру, добра й злагоди. Дякую за активну творчу діяльність і розвиток української пісні на Лозівщині. Ви завжди можете розраховувати на підтримку й допомогу з боку міської влади.

Фольклорний ансамбль «Україночка» був заснований у 1990 році у селі Домаха Лозівського району. Першим керівником колективу була Раїса Василівна Попова, завідуюча Домаським сільським клубом, акомпаніатор – Анатолій Петрович Полєшко. З 2003 року ансамбль очолювала Надія Петрівна Старолатко. На даний час керівником колективу є – Сергій Петрович Сидоренко. До репертуару колективу входять до 150 різножанрових пісень: українські народні жартівливі, козацькі, ліричні, російські народні, обрядові.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: