11.05.2019 Необхідно оптимізувати всі витрати та вирішити проблемні питання освіти та медицини району

11.05.2019 Необхідно оптимізувати всі витрати та вирішити проблемні питання освіти та медицини району

Джерело: http://lozova-rda.kh.gov.ua/news/296/66728

Про це говорив голова Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов сьогодні, 11 травня, на нараді із сільськими та селищними головами.
В ході наради присутні обговорили широке коло питань.
Про здійснення делегованих повноважень сільськими, селищними радами; підготовку закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону; проведення оздоровчої компанії та господарчі питання доповіла начальник управління освіти, молоді та спорту Вікторія Бойко.
Юрій Харченко, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, поінформував присутніх щодо соціального захисту учасників АТО та ООС.
Крім того, в ході наради розглянули питання про військову службу за контрактом. Доповів завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та
режимно — секретної роботи апарату районної державної адміністрації.
Начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Євген Попудренко доповів присутнім з питання щодо нових законодавчих актів.
В ході наради голова Лозівської РДА заслухав усі пропозиції та зауваження, а за підсумками обговорення надав відповідні рекомендації та доручення.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: