09.02.2019 Правоохоронці чотирьох районів підвели підсумки роботи за минулий рік

Лозівський міський голова Сергій Зеленський взяв участь в засіданні Координаційної наради зі стану запобігання і протидії злочинності правоохоронними органами Лозівського, Близнюківського, Барвінківського та Балаклійського районів у 2018 році.

Нарада пройшла у великій залі міської ради 7 січня, під головуванням керівника Лозівської місцевої прокуратури Харківської області Ігора Білодіда. У засіданні взяли участь працівники прокуратури, начальники і особовий склад відділів поліції, керівники міськрайонних відділів Управління служби безпеки в Харківській області, відділів центрів пробації, голови районних державних адміністрацій та районних рад, міські голови.

Як зазначив керівник Лозівської місцевої прокуратури Ігор Білодід, який опікується роботою прокуратур чотирьох районів, завдяки вжитим координаційним заходам вдалося забезпечити стабілізацію криміногенної ситуації в регіоні, активізувати діяльність правоохоронних органів на пріоритетних напрямках. Це виявлення злочинів у сфері корупції, бюджетній та земельній сферах, забезпеченні поновлення порушених прав громадян та інтересів держави, не допущення тиску на бізнес.

Зменшилася кількість злочинів на територіях Балаклійського, Близнюківського та Барвінківського районів. І з цього ряду випадає Лозівщина. Рівень злочинності тут стабільно високий – 153 злочини на 10 тисяч чоловік. Це найвищий показник на території Харківської області. Спостерігається тенденція до зростання кількості особливо тяжких правопорушень у Лозівському районі – 35%, Балаклія – 20, Барвінкове — 70 відсотків. А ось кількість убивств у Лозовій зменшилася. Майже кожен третій злочин у Лозівському районі скоюється у стані алкогольного сп’яніння. Проблемним залишається й питання здійснення злочинів неповнолітніми.
Очікує зрушень у роботі й Лозівський міський голова Сергій Зеленський. Мер наголосив на необхідності підвищення ефективності роботи по боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів, припинення діяльності ігрових закладів. Є претензії у влади й до тих, хто не платить за землекористування і рубає дерева навіть у дендропарку «Дружба». Неналежним чином поставлена й робота металоприймальних пунктів, куди продовжують зносити крадене.

Джерело: http://lozovarada.gov.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: