09.02.2019 Міський голова зустрівся з підприємцями центральної частини міста

На обговорення винесли питання благоустрою вулиці Соборної, уздовж магазинів так званої «Червоної стіни». З 13 запрошених підприємців на зустріч з мером прийшли лише 5-ть, інші 8-м — проігнорували. У ході зустрічі бізнесовці та влада спільно вирішували, як розчищати вулицю у зимовий час і не допускати утворення снігових завалів уздовж магазинів.

«Вулиця Соборна – обличчя Лозової. І саме від того, як вона прибрана складається перше враження мешканців і гостей про місто, — сказав міський голова Сергій Зеленський. — Під час укладання угод оренди земельних ділянок ви брали на себе зобов’язання утримувати прилеглі території в належному санітарному стані, але тільки декілька підприємців за всю зиму вивезли сніг від своїх торгових об’єктів. Переважно ви його викидаєте на проїжджу частину, або складаєте уздовж тротуару, що перешкоджає проходу пішоходів».
Сергій Зеленський наголосив, що комунальні підприємства не будуть за міські кошти обслуговувати території закріплені за торговими об’єктами. Просив бізнесовців переглянути своє ставлення до виконання умов договорів оренди, в частині виконання Правил благоустрою. Мер підкреслив: — Якщо упродовж декількох місяців ситуація не покращиться ми вирішуватимемо питання про розірвання договорів оренди в судовому порядку.
Під час зустрічі підприємці нарікали, що не мають можливості самотужки вивозити сніг від своїх об’єктів та готові укласти угоди з комунальними підприємствами на виконання цих робіт.
— Я вас закликаю бути партнерами, сказав міський голова, — Ми повинні спільно утримувати вулиці в чистоті і привчати до цього наших містян.

Джерело: http://lozovarada.gov.ua/golovni-novini/miskij-golova-zustrivsya-z-pidpriemtsyami-tsentralnoji-chastini-mista.html

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: