08.06.2019 Порушників службової дисципліни чекає безальтернативне звільнення з лав поліції – Валерій Сокуренко

08.06.2019 Порушників службової дисципліни чекає безальтернативне звільнення з лав поліції – Валерій Сокуренко

Джерело: https://hk.npu.gov.ua/news/oficzijno/porushnikiv-sluzhbovoji-discziplini-chekaje-bezalternativne-zvilnennya-z-lav-policziji-valerij-sokurenko/?fbclid=IwAR22akyA7SRc3h7DcGYuneI0wewTgyhDfZoudgcqw9KLNeNqC-mo2UL9wY0

Про це начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області заявив під час селекторої наради за участю керівників усіх підрозділів харківської поліції. На засіданні йшлося про стан дисципліни та законності у поліцейських підрозділах Харківщини.

Очільник главку Валерій Сокуренко висловив співчуття родині маленького Кирила, і зазначив, що резонансна подія у Переяслав-Хмельницькому на Київщині, в результаті якої загинув 5-річний хлопчик, збурила усю Україну. Начальник ГУНП наголосив на тому, що  до протиправних дій будь-якого поліцейського, незалежно від посади, стажу роботи, численних заслуг,  у керівництва повинна бути нульова толерантність.

— Починаючи з сьогоднішнього дня в усіх підрозділах харківської поліції будуть проведені  перевірки усіх заяв та скарг громадян щодо незаконних дій поліцейських або неналежної поведінки поза службою, — повідомив Валерій Сокуренко. – Підзвітність громаді, чітка і постійна взаємодія з органами місцевого самоврядування повинні стати нормою для кожного керівника.

Начальник главку зобов’язав керівників усіх рівнів проводити постійну профілактичну роботу  з особовим складом , направлену на недопущення порушень службової дисципліни, законності , а також наголосив на обов’язковому дотриманні у повсякденній діяльності норм етичної поведінки, ввічливого та поважного ставлення до громадян.

Відділ комунікації поліції Харківської області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: