08.06.2019 На території Краснопавлівської селищної ради спеціалісти відвідали 4 сім’ї, в яких виховується 9 дітей

08.06.2019 На території Краснопавлівської селищної ради спеціалісти відвідали 4 сім’ї, в яких виховується 9 дітей

Джерело: http://lozova-rda.kh.gov.ua/news/296/67255

06 червня за зверненням суб’єктів соціальної роботи заступником голови Лозівської районної державної адміністрації Валентиною Харченко, директором Лозівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмилою Савенко та головним спеціалістом сектору Служби у справах дітей Лозівської районної державної адміністрації Вікторією Літвіновою із залученням до співпраці спеціалістів Краснопавлівської селищної ради відвідано 4 сім’ї, в яких виховується 9 дітей.

За результатами проведеної роботи виявлено, що сім’ї перебувають в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, з них у 1 сім’ї існує ризик соціального сирітства через зловживання батьками спиртних напоїв та злісного ухиляння від виконання батьківських обов’язків. Сім’ям надані підтримуючі соціальні послуги, проведені профілактичні бесіди стосовно задоволення основних потреб дітей та покращення навичок виховного потенціалу батьків.

Всього під час виїзду консультативною роботою охоплено 4 осіб шляхом застосування Державного стандарту соціальної послуги консультування та Державного стандарту соціальної послуги профілактики.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: