08.06.2019 Лозова без наркотиків!

08.06.2019 Лозова без наркотиків!

Джерело: http://lozovarada.gov.ua/novini/lozova-bez-narkotikiv.html

З вулиць нашого міста вже тривалий час не зникає реклама наркотичних речовин, а навпаки — щодня з’являється все більше і більше надписів. Велика кількість таких «посилань» знаходиться на житлових будинках та біля навчальних закладів, що є неприпустимим в наш час. «Наркореклама» спонукає молодь до деградації та вживання психотропних, наркотичних речовин, які, в свою, чергу руйнують наше місто зсередини. Легкодоступність розповсюдження та купівлі наркотичних засобів досягнула абсурду. Впіймати таких піарщиків непросто. Тож ми вирішили спробувати змінити ситуацію іншими методами.

7 червня 2019 року Лозівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Управлінням праці та соціального захисту населення міської ради, за ініціативи працівників ювенальної превенції Лозівського відділу поліції та за участю служби у справах дітей проведено рейд щодо попередження вживання дітьми та молоддю наркотичних засобів та психотропних речовин.

Графіті адрес, за якими можна купити наркотики,  є чи не в кожному мікрорайоні, у під`їздах багатоповерхівок, на парканах та гаражах. Містяни, зазвичай, не звертають уваги на незрозумілі написи. Ми зібралися, щоб разом, щоб замалювати «нарконадписи» на будинках і парканах рідного міста. Прибрати такий допис досить легко, але деякі мешканці міста не звертають уваги на написи, зроблені на парканах та стінах їх будинків. Замалювати такі написи ми не змогли, щоб не пошкоджувати приватну власність. Ми намагались достукатись до власників таких будинків, але у більшості випадків безрезультатно… І хоч немає жодної гарантії, що завтра тут не з’явиться новий напис, можна, при наймі, ускладнити дилерам роботу та вберегти хоча б одне життя від шляху до прірви.  Саме молодь опиняється  у зоні ризику, адже бачать, зазвичай, набагато більше, ніж дорослі.

   Ми вдячні небайдужим містянам, які надали нам допомогу фарбами. Така акція в першу чергу покликана, щоб привернути увагу мешканців нашого міста до проблеми, що існує. Схожі акції плануємо проводити й надалі та сподіваємося, що в такий спосіб зможемо очистити місто від інтернет-наркодилерів і убезпечити наших дітей.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: