06.06.2019 Спортивні новини

Футбол

01 червня 2019 року на стадіоні «Локомотив» смт. Панютине відбувся V тур Чемпіонату Харківської області сезону 2019 року серед аматорських команд Вищої ліги.

Наша команда «Лозова-Панютине» на приймала вдома харківську команду ФК «Арена».

З перших хвилин та до кінця першого тайму, підопічні С. Лученцова, атакували та прессінгували гостей нашого міста, але досить щільний захист гостей на давав нашим гравцям завершити свої атаки влучними пострілами по воротам харків’ян.

Другий тайм, як і перший, лозівчане розпочали з атак, та після дискваліфікацій двох гравців з обох команд головним арбітром матчу темп гри знизився. Лозівчане намагались атакувати, а суперники шукали можливість контратакувати та піймати наших гравців на помилці, що і трапилось на 78 хв., гравці команди «Арена» відкрили рахунок контратакувавши. До кінця матчу, наші гравці ще з більшим натиском атакували ворота суперників та здавалось, що програш неминучий. У додатковому часі на останній хвилині матчу (90+4хв.), під час останньої атаки нашої команди головний арбітр матчу призначає 11-ти метровий удар по воротам суперників, через гру «аренівця» рукою у власній штрафній зоні, який вдало реалізував Співак Євгеній. Матч закінчився із нічийним рахунком 1:1.

Підсумовуючи, можна сказати, що гра відбулася досить видовищною, жорсткою та напруженою. Дві досить рівні команди, робили все можливе, щоб не тільки втратити очки, та й не дати суперникам піднятись вище.

Інші матчі V туру Чемпіонату Харківської області по футболу у вищій лізі закінчилися із наступними результатами:

«Енергетик» (Солоницівка) – «Універ-Динамо» (Харків)          0:1

«Вовчанськ» – «Зміїв»                                                                4:0

«Первомайський» – «Квадро» (Харків)                                      0:4

«Маяк» (Валки) – «Солідарність» (Золочівський р-н)                 6:0

За результатами V турів турнірне становище Чемпіонату Харківської області по футболу у Вищій лізі має наступний вигляд:

10 ФК «Солідарність» Золочівський р-н 5 0 0 5 3:20 -17 0

На стадіоні «Локомотив» наступний матч VІ туру Чемпіонату між командами «Лозова-Панютине» та ФК «Енергетик» (смт. Солоницівка) відбудеться 08 червня 2019 року. Початок матчу о 17.00. Вхід вільний.

Пляжний волейбол

31 травня та 01 червня у смт. Пісочин на пляжу району «Мобіль» відбулися фінальні змагання з пляжного волейболу серед чоловіків та жінок за програмою Спартакіади Харківської області серед районів, міст та об’єднаних територіальних громад. Нашу громаду у цьому році представляли збірні команди, у складі:чоловіки – Кришталь Владислав та Хмелевський Юрій, жінки – Гаврилова Анна та Кошляк Ольга.

За результатами змагань обидві команди повернулися додому із переможними та призовими місцями:

ІІ місце посіла збірна команда з пляжного волейболу серед чоловіків, які у фіналі змагань поступились гравцям з Балаклії;

І місце виборола збірна команда серед жінок, обігравши у фінальних матчах Балаклію та Золочів, підтвердивши минулорічну перемогу та звання Чемпіонів Харківської області з пляжного волейболу серед жінок.

Чемпіонат з футболу Лозівської міської

об’єднаної територіальної громади

02 червня 2019 року відбувся ІV тур відкритого Чемпіонату з футболу серед аматорських команд Лозівської міської ОТГ 2019 року, організаторами якого виступають Комунальна установа «Лозівський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Федерація футболу міста Лозова.

ІV тур Чемпіонату з футболу Лозівської міської ОТГ закінчився із наступними результатами:

10 Нива 6-21=-15 0

Матчі V туру Чемпіонату з футболу Лозівської ОТГ відбудуться 09 червня між командами:

«Родіна» – «Михайлівка»

«Нива» – «Локомотив»

«Комсомолець» – «ЛАН»

«Шатівка» – «Оріль»

«Перемога» – «Царедарівка»

Міні-футбол

02 червня 2019 року на стадіоні «Локомотив» м. Лозова відбулися фінальні матчі Кубків Ліг м. Лозова. Матчі завершилися із наступними результатами:

ІІІ ліга «ТЧ-9» — «ДЮСШ»                        3:1

ІІ ліга  «ЕЧ-6» — «ЛВП»                             0:1

І ліга   «ЛОДПІ» — «Рятівник»                   2:1

За підсумками змагань, організаційний комітет змагань відзначив кращих гравців лігу наступних номінаціях: