06.05.2019 Відділ цивільного захисту районної державадміністрації попереджує!

06.05.2019 Відділ цивільного захисту районної державадміністрації попереджує!

Джерело: http://lozova-rda.kh.gov.ua/news/299/66629

З настанням теплої сухої погоди на території Харківської області різко збільшилась кількість пожеж, які виникають у зв’язку із самовільним спалюванням сухих залишків трави, сміття, опалого листя.

При цьому, під час спалювання вздовж автошляхів, залізничих колій, на сільськогосподарських угіддях, вогонь може розповсюджуватися на лісові масиви, де і завдає найбільшої шкоди.

Нагадуємо, що відповідно до ст.771 Кодексу України про адміністративні правопорушення «випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослиності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах» тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 170 до 340 грн.) і на посадових осіб – від п′ятдесяти до сімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 850 до 1190 грн.). Ті ж самі дії, вчинені в межах територій та об′єктів природно-заповідного фонду, тягнуть за собою накладання штрафу: на громадян від 340 до 680 грн., на посадових осіб – від 1190 до 1700 грн.

Крім того, згідно ст. 245 Кримінального Кодексу України «Знищення або пошкодження об′єктів рослинного світу» порушник може нести й кримінальну відповідальнісь.

Отже, відділ цивільного захисту районної державної адміністрації звертається до мешканців району з проханням не спалювати суху траву, не задавати шкоди здоров′ю людей і навколишньому середовищу!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: