05.06.2019 Керівництво області й міста привітало Василя Чурилова з 75-річчям

05.06.2019 Керівництво області й міста привітало Василя Чурилова з 75-річчям

Джерело:  http://lozovarada.gov.ua/golovni-novini/kerivnitstvo-oblasti-j-mista-privitalo-vasilya-churilova-z-75-richchyam.html

Директор Лозівського вищого коледжу мистецтв, Заслужений працівник культури України, Почесний громадянин міста Лозова Василь Іванович Чурилов сьогодні, 5 червня, відзначає своє 75-річчя. Привітати ювіляра завітали голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та Лозівський міський голова Сергій Зеленський. Від обласного керівництва Василь Чурилов отримав почесну відзнаку Харківської обласної ради «Слобожанська слава», Сергій Зеленський вручив відзнаку Лозівської міської ради. Слова привітання на адресу ювіляра звучали від обласних та місцевих колег, друзів та студентів.

Народився Василь Іванович у Белгородській області. Згадує, свою професію завжди пов’язував з культурою, бачив себе у ролі диригента великого оркестру. Працюючи у Лозовій він заснував чотири народних співочих колективи, найбільший – хор «Заспів», який під його керівництвом отримав звання народного. Завдячуючи Василю Івановичу 27 років тому в Лозовій  відкрилося Лозівське училище культури і мистецтв (з 2018 року – Лозівський вищий коледж культури і мистецтв). За ці роки культурно освітній заклад випустив плеяду талановитих художників, співаків, хореографів, керівників хорових колективів, народних оркестрів та хорових інструментів, яких знають не лише в Україні, а й за її межами.  Завдяки досвідченому керівнику заклад розвивається – відкриваються нові факультети, останній напрямок – гончарство.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: