05.06.2019 Депутати затвердили символіку Лозівської ОТГ

05.06.2019 Депутати затвердили символіку Лозівської ОТГ

Джерело:  http://lozovarada.gov.ua/golovni-novini/deputati-zatverdili-simvoliku-lozivskoji-otg.html

31 травня, на засіданні сесії міської ради депутати затвердили символіку Лозівської міської об’єднаної територіальної громади – герб та прапор. Також затверджено Положення про зміст та опис символіки та порядок її використання.

Положення про зміст та опис символіки Лозівської міської об’єднаної територіальної громади

 1. Зміст символіки.

1.1. Символікою Лозівської міської об’єднаної територіальної громади є герб та прапор.

1.2. Головним елементом герба та прапора є орел, який тримає перехрещені стріли – один з найдавніших історичних відомих символів Орільської козачої паланки війська Запорізького (зображений на печатці Орільської паланки).

1.3. Кольори символіки – малиновий та зелений. Малиновий — колір козацьких стягів (нинішня територія міста входила до Орільської козачої паланки Війська Запорізького), зелений колір – колір герба Харківської області, у геральдиці символізує достаток, родючість, волю, мир.

 1. Опис символіки.

2.1. Герб Лозівської міської об’єднаної територіальної громади.

Герб Лозівської ОТГ являє собою геральдичний щит заокруглений знизу (іспанський), навколо щита – картуш у стилі українського барокко, в нижній частині доповнений золотим колоссям, що є ознакою багатства, достатку, стабільності та вказує на основний напрямок сільського господарства Лозівщини.

Вершина картуша – срібна, мурована корона – статус нашого міста центру ОТГ.

Поза щитом перехрещені молоток та розвідний ключ, як символи машинобудування та залізниці – провідних галузей нашого міста.

Поле щита поділене по діагоналі на зелений та малиновий кольори. Зелений колір — колір прапора міста Харкова, а Лозова – місто обласного підпорядкування. Малиновий колір є   одним з основних кольорів козацьких стягів. Малиновий і зелений кольори використані на символіці міста та району.

В центрі щита розташований орел, який тримає перехрещені стріли – один з найдавніших історичних відомих символів Орільської козачої паланки війська Запорізького (зображений на печатці Орільської паланки).

 1. Прапор Лозівської міської об’єднаної територіальної громади.

Прапор Лозівської міської об’єднаної територіальної громади.

являє собою полотнище з відношенням сторін 2:3 з рівновеликих смуг зеленого та малинового кольору з гербом ОТГ в лівому верхньому кутку.

Композиційне рішення проекту, оформлення герба та прапора відповідає усталеним нормам сучасної української геральдики.

Порядок

використання символіки Лозівської міської об’єднаної територіальної громади

 1. Дія цього Порядку поширюється на ограни місцевого самоврядування Лозівської міської об’єднаної територіальної громади, підприємства, установи, організації всіх форм власності та на громадян.
 2. Герб та прапор Лозівської міської об’єднаної територіальної громади є офіційними атрибутами територіальної громади.
 3. Виключне право на використання герба та прапора належить Лозівській міській раді Харківської області.
 4. Репродукування та тиражування прапора і герба Лозівської міської об’єднаної територіальної громади здійснюється у вигляді кольорового (із збереженням кольорів оригіналу) або чорно-білого зображення, довільною технікою виконання та з різноманітних матеріалів довільних розмірів (але з дотриманням пропорцій).
 5. Зображення герба може відтворюватися :
  — на фасаді будинку Лозівської міської ради Харківської області;
  — у сесійній залі Лозівської міської ради Харківської області;
  — у службових кабінетах Лозівського міського голови та інших посадових осіб місцевого самоврядування Лозівської міської об’єднаної територіальної громади.

— службових і депутатських посвідченнях, бланках,   штампах   та   печатці представницьких та виконавчих органів Лозівської міської ради Харківської області;
— офіційних виданнях Лозівської міської ради Харківської області.
6. Прапор   піднімається   на флагштоці перед будинком Лозівської міської ради у таких випадках:
— у дні державних свят;
— під час прийому офіційних делегацій;
— під час урочистих церемоній та заходів.
За обставин, коли здійснюється одночасне підняття Державного прапора України та прапора Лозівської міської об’єднаної територіальної громади, останній не повинен перевищувати за розмірами Державний   Прапор   України   і розміщується праворуч від нього (з боку глядачів).

 1. Прапор Лозівської міської об’єднаної територіальної громади може бути піднятий під час церемоній та урочистих заходів, які проводить Лозівська міська рада Харківської області.
 2. Зображення   герба   та   прапора використовуються відділами, службами, управліннями Лозівської міської ради Харківської області:
  — як елемент святкового оформлення Лозівської міської об’єднаної територіальної громади під час урочистих церемоній та міських свят (фестивалі, виставки тощо);
  — на почесних грамотах, вітальних листах,   пам’ятних   адресах, важливих історичних   документах   (угодах   про   дружбу   і   співробітництво   тощо), дипломах, відзнаках престижу у сфері політики, культури та спорту тощо.
 3. Юридичні та фізичні особи можуть використовувати символіку Лозівської міської об’єднаної територіальної громади лише з дозволу у формі листа Лозівської міської ради Харківської області і тільки затверджене його зображення.
 4. Не дозволяється використання символіки Лозівської міської об’єднаної територіальної громади без дозволу Лозівської міської ради Харківської області у випадках, не передбачених цим Порядком.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: