04.06.2019 Громада Лозівщини вшанувала пам’ять Федора Супруна

04.06.2019 Громада Лозівщини вшанувала пам’ять Федора Супруна

Джерело: http://lozova-rda.kh.gov.ua/news/296/67178

3 червня, біля пам’ятного знака Федору Гавриловичу Супруну, якому б сьогодні виповнилося 95 років, зібралися керівництво міста і району, працівники ковальсько-механічного заводу, ветерани, учнівська молодь, небайдужі лозівчани аби вшанувати світлу пам’ять почесного жителя нашого міста.

Як зазначив голова Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов, у тому, що у Лозовій збудували ЛКМЗ, велика заслуга першого директора Федора Супруна, якого вважають «батьком» ковальсько-механічного заводу. Він заклав фундамент цього підприємства і працював його керівником майже 20 років. Ця людина і донині залишається взірцем працелюбства, порядності та людяності. Лозівчани з шаною та повагою згадують про цю особистість. І не тільки тому, що він багато сил доклав для розвитку підприємства і міста, а ще й тому, що був чуйною та уважною людиною, переймався життям заводчан.

Федір Гаврилович Супрун — людина-легенда, людина-історія, людина, яка залишила яскравий слід у пам’яті кожного лозівчанина, ветеран Другої світової війни, незмінний депутат міської ради, Заслужений машинобудівник України, перший директор Лозівського ковальсько-механічного заводу, Почесний Громадянин міста Лозова.  Найбільшою, найзначімошою справою всього життя для Федора Гавриловича був Лозівський ковальсько-механічний завод: від першого кілочка під час будівництва цього промислового гіганту до випуску продукції, коли завод став надійним партнером для багатьох промислових підприємств. 20 років Федір Гаврилович очолював Лозівський ковальсько-механічний завод, який щороку збільшував свою потужність. А біля заводу розквітало велике молоде місто, яке він дуже любив і поважав кожного лозівчанина. За його ініціативи побудовані багатоквартирні будинки для 24 тисяч мешканців міста, 6 загальноосвітніх шкіл, 14 дитячих садочків, лікарня, поліклініка, Палац культури, магазини, створений парк «Перемога», 3 бази відпочинку для заводчан.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: