03.05.2019 У мерії закликали підприємців до сплати обов’язкових платежів за землю

03.05.2019 У мерії закликали підприємців до сплати обов’язкових платежів за землю

Джерело: http://lozovarada.gov.ua/golovni-novini/u-meriji-zaklikali-pidpriemtsiv-do-splati-obov-yazkovikh-platezhiv-za-zemlyu.html

Питання оформлення земельних ділянок у користування по вулиці Павлоградській, 82 (територія колишньої міжрайбази) та сплати обов’язкових платежів за користування цими ділянками обговорили сьогодні, 3 квітня, на нараді, яка пройшла під головуванням Лозівського міського голови Сергія Зеленського. До участі запрошені шість підприємців, будівлі, який розташовані за даною адресою.

— Упродовж трьох з половиною років частина з вас не сплачує оренду за земельні ділянки під об’єктами, які знаходяться у вашій власності, — наголосив міський голова Сергій Зеленський. — Деякі орендарі сплачують її частково, деякі взагалі відмовляються посилаючись на високу відсоткову ставку. Ставки по сплаті у цій зоні складають від семи до дванадцяти відсотків, вони затверджені Положенням про порядок визначення розмірів орендної плати при укладання договорів оренди землі на території Лозівської ОТГ. Положення прийнято на сесії міської ради 19 квітня 2019 року. На сьогодні разом з депутатами ми вживаємо максимум зусиль для поповнення міського бюджету, — продовжив міський голова. За останні роки ми збільшили його у чотири рази. Є закон і ви повинні сплачувати податки. На жаль без державних, обласних коштів та інвестицій міжнародних організацій місто не мало б можливості розвиватися. За кошти міського бюджету зробити це неможливо.
У мерії закликали підприємців якнайшвидше розпочати процес оформлення земельних ділянок у користування, зауважили, що лише двоє підприємців сплачують до бюджету за їх користування, інші ухиляються. Наразі у суді знаходиться дві справи по стягненню заборгованостей за використання земельних ділянок.
Також наголосили, що готові до конструктивного діалогу і запросили усіх бізнесовців міста взяти участь у проведенні круглого столу, який проведуть найближчим часом (про дату проведення повідомлять додатково), де влада готова вислухати усі пропозиції стосовно відсоткових ставок та інших питань ведення малого й середнього бізнесу.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: