03.05.2019 На прийомі у мера підняли питання щодо спроб захвату земельних ділянок

03.05.2019 На прийомі у мера підняли питання щодо спроб захвату земельних ділянок

Джерело: http://lozovarada.gov.ua/golovni-novini/na-prijomi-u-mera-pidnyali-pitannya-shchodo-sprob-zakhvatu-zemelnikh-dilyanok.html

Під час особистого прийому громадян, який відбувся 27 квітня, мешканці Садівського старостинського округу порушили питання щодо спроб захвату земельних ділянок, які їм належать. Заявниками подано звернення, яке, за дорученням міського голови, буде направлено до правоохоронних органів та керівництву обласної державної адміністрації для відповідного реагування.

Мешканці будинку № 1 третього мікрорайону у ході прийому отримали інформацію щодо участі в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє». Приватний підприємець вніс пропозицію щодо розміщення заправок для електромобілів, обіцяв сприяти у вирішенні даного питання. Профільним управлінням доручено вивчити можливість реалізації даного проекту в Лозовій.

Мешканців дев’ятого мікрорайону, будинку № 1 турбує питання ремонту цоколю, упорядкування прибудинкової території та заборону паркування автомобілів на квітниках. За дорученням міського голови Управлінням житлово-комунального господарства буде проведено обстеження території та внесено пропозиції щодо усунення вказаних порушень.

З усіх питань, з якими громадяни зверталися до Лозівського міського голови Сергія Зеленського, профільні управління та служби отримали відповідні доручення, більшість з них вирішать позитивно.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: