02.05.2019 Раїса Олексіївна Грицюк відзначила 90-річчя

02.05.2019 Раїса Олексіївна Грицюк відзначила 90-річчя

Джерело: http://lozovarada.gov.ua/golovni-novini/rajisa-oleksijivna-gritsyuk-vidznachila-90-richchya.html

Привітати з ювілеєм Раїсу Олексіївну завітали заступник Лозівського міського голови Олексій Корпан, радник міського голови Валентина Носова, начальник організаційного відділу апарату виконавчого комітету міської ради Вячеслав Кирилко, помічник-консультант народного депутата України (Анатолія Гіршфельда) Ольга Федченко. Гості передали вітання від народного депутата України Анатолія Гіршфельда та мера Лозової Сергія Зеленського. Побажали міцного здоров’я, довголіття, добра й злагоди.

Народилися Раїса Олексіївна 1 травня 1929 року у місті Тамбов Російської Федерації. Після завершення Мічурінського кооперативного технікуму в 1951 році приїхала до Лозової. 35 років пропрацювала на Лозівській заготівельній конторі Харківської облпродспоживспілки, з них 32 роки начальником цеху.
Діти розповідають, що мама усе життя була прикладом для наслідування. Енергійна, смілива, цілеспрямована жінка, якій будь-яка справа під силу. Такими разом з чоловіком виховала і своїх дітей — сина Олександра Васильовича – професора, доктора технічних наук Харківського Національного Автомобільно-дорожнього університету та доньку Людмилу Василівну, яка 35 років пропрацювала головним бухгалтером на підприємстві «Дніпропетровське Пивооб’єднання». Також Раїса Олексіївна має двох онучок та двох правнуків. Незважаючи на поважний вік, на життя дивиться з оптимізмом та будує плани на майбутнє.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: